ziyaretiniz için teşekkürler

29 Nisan 2011 Cuma

70’lerden günümüze torba çantalar...


Hem rahat, hem de güzel görünen bir çanta arıyorsanız, torba modelleri deneyebilirsiniz. Üstelik birçok ünlü markadan, farklı tarzlar bulmak mümkün.

Geçmişten gelen hiçbir şeyden vazgeçemiyoruz, trendlerden de öyle... Bir döneme damgasını vuran torba çantalar, bu sezon yine podyumlardaydı. Üstelik birbirinden şık ve değişik versiyonlarıyla...


http://mahmure.ekolay.net/moda/canta/70lerden-gunumuze-torba-cantalar/736100

17 Nisan 2011 Pazar

Kraliyet düğününe Türkiye damga vurdu


Kraliyet düğününe Türkiye damga vurdu

Prens William ile Catherine Middleton’un düğününde davetiyeler Denizli’de hazırlandı

İNGİLTERE’de Prens William ile Catherine Middleton’un 29 Nisan’da yapılacak düğününde davetiyeler Denizli’de hazırlandı. Denizli’de İzmir Asfaltı üzerinde faaliyet gösteren Ozanteks, İngiltere’nin heyecanla beklediği ve 29 Nisan’da Londra’da bulunan Westminster Kilisesi’nde yapılacak İngiltere Prensi William ile Catherine Middleton’un düğün davetiyeleri üretti. Davetiye havlulara özel bir teknik kullanılarak Prens William ile Catherine Middleton’un isimleri ile 29 Nisan 2001 tarihi altınla işlendi. Davetiyede altın kalp içerisinde prens ve müstakbel eşinin isimleri ve düğün tarihi yer alıyor. Altın işlemeli 40 bin davetiyenin üretimi üç hafta içerisinde tamamlanarak İngiltere’ye gönderildi.

http://haber.gazetevatan.com/kraliyet-dugunune-turkiye-damga-vurdu/371567/1/Gundem