ziyaretiniz için teşekkürler

22 Şubat 2011 Salı

http://karagozulsurey.blogspot.com un hediye çekilişi


http://karagozulsurey.blogspot.com/ blogunun sahibi değerli arkadaşımız bu güzel bebeği çekilişle şanslı izleyicisine vermek istiyor..bir tık yeter...sevgiler

15 Şubat 2011 Salı

makrome modelleri(çok keyifli bir hobi)

 


eşimin görevli olduğu dönemde balıkesir-seka kağıt fabrikasında görevli Amerikalıların eşlerinden(yıllar önce-şu anda maalesef bu güzel fabrika sanırım satıldı ve belkide arsasında yeni binalar yapıldı-bilemiyorum...)öğrenmiş ve de çok keyif almıştım...çanta,gazetelik,çiçek askısı  v.b.objeler yapmış ve kullanmıştım...bir kısmı çınarcıktaki yazlıkta,bu sebepten kendi yaptıklarımı yayınlıyamıyorum.netten bulduğum ve çok beğendiğim bazı makrome modellerini sizlerlede paylaşmak istedim..

10 Şubat 2011 Perşembe

9 Şubat 2011 Çarşamba

Alışveriş yapmaya sizde eğer bayılıyorsanız size yeni bir site buldum!


Alışveriş yapmaya sizde eğer bayılıyorsanız size yeni bir site buldum! Fark etmişindizdir şuan piyasada grup satın alma diye bir alışveriş modeli geziyor ve insanlar oldukca çok memnunlar! Neden diye sorarsanız? Çünkü fırsat siteleri kullanıcılar için o kadar harika teklifler sunuyorki ürünleri bazen %98'e varan indirimler ile alabiliyorsunuz! Bence grup olarak bu alışverişin tadını çıkarmak lazım! Yanlız şuan bu yöntemi sunan o kadar çok site varki, nereye ne zaman bakacaıgım bende bilmiyorum! Bunun bir çözümü yokmu acaba? Elbette var: Indirimlr.com bu sorunun cevabı!
Indirimlr – kategorilere göre sırlanmış, tüm fırsatların bir arada olan, interaktif ve kolay kullanımlı bir platform hazırladı.

Kimin senin için en iyi teklifleri sunduğunu karar vermen için, tüm fırsat sitelerini, Alexa Rank puanlarını ve şehirlerin sayılarını bir listede sunuyor. Ayrıca, seçeneğini daha da kolaylaştırman için, siteler hakkında kendi yorumlarını açıklaman mümkündür. Böylece Indirimlr ile boş zamanlarını organize etmen daha kolay ve çabuk olaçak ve eğlenme faktörün yükselir!Sende alışveriş yapmaya bayılıyorsan ve artık hiç bir fırsatı kaçırmak istemiyorsan buradan Indirimlr.com ile tanışabilirsin!!